Sabina

 

Jmenuji se Sabina Rohrerová, narodila jsem se 13. 2. 1991 a jsem z Dětmarovic.

 

Již od útlého věku je tanec mým koníčkem. S nástupem do základní školy jsem se začala věnovat tanci v orlovském tanečním klubu a zúčastnila se několika tanečních soutěží. Společně se svým tatínkem jsem také začala navštěvovat kurz Aerobicu, rovněž v Orlové. Baví mě také lyžování, které se mi stalo v lednu 2005 osudným a kvůli přetrženým kolenním vazům jsem se musela odloučit od tance na nekonečné tři roky, až do září 2008, kdy jsem podstoupila plastiku vazů. Posléze jsem hledala aktivitu, které bych se mohla opět naplno věnovat a která by nezatěžovala mé koleno.

Se svou kamarádkou jsem dorazila v lednu 2010 na svou první lekci ZUMBA®, která spojuje tanec a aerobic v jedno, a tato hodina je pro mě dodnes srdeční záležitostí.

 

ZUMBA® mě pohltila natolik, že jsem rozhodla v r. 2010 absolvovat ZUMBA® Workshop v Praze. A jelikož mi nestačilo, zúčastnila jsem se v březnu 2011 i školení AQUA ZUMBA® ve Vídni se skvělým školitelem Jaromirem Cremersem z Nizozemska. V srpnu 2011 jsem se účastnila dalšího školení ZUMBAtomic® v PrazeJsem certifikovanou instruktorkou aerobiku.

Díky úspěchu a přínosu cvičení AQUA ZUMBA® se mi podařilo v únoru 2012 získat v okrese Karviná titul "PODNIKATEL ROKU 2011".

Díky  mamince, která je zároveň mou ZUMBA(žerkou) :), se mi splnil sen šířit ZUMBU dál. Věřím, že ZUMBA® pohltí i Vás a změní Vám život jako mně! :-)