Otázky a odpovědi

1) Je ZUMBA® určená i pro začátečníky?

ANO!

Na Zumba hodinách jsou vítáni všichni bez ohledu na věk a kondici nebo pohybové zkušenosti. Každý si může tempo a kroky přizpůsobit svým potřebám.

Poslouchejte hudbu, uvolněte se a vše přijde samo. Pohyby jsou jednoduché, zábavné a jednotlivé kroky se opakují. Pokud náhodou "nechytíte" daný krok, nic se neděje, hlavně se nepřestávejte hýbat. Podaří se Vám napodruhé a nebo si vymyslete vlastní variaci - fantazii se meze nekladou. Samozřejmě pravidelnost přináší skvělé výsledky - každý začátečník se po pár hodinách stane pokročilým. :)

2) Jsem taneční dřevo :) Je ZUMBA® určená i pro mě?

ZUMBA® je určená pro všechny, taneční či fitness zkušenosti nejsou potřebné. Nikdo nebude hodnotit nebo kritizovat Vaše pohyby. Každý člověk má svůj unikátní taneční styl a všichni se scházejí na ZUMBA® hodinách, aby se skvěle pobavili a udělali něco prospěšného pro svoje tělo a kondici.

Jediné co je opravdu potřebné je Váš pozitivní přístup :)

3) Co si obléct na hodinu ZUMBA® fitness?

Vhodné je pohodlné oblečení (jako například na aerobik), které neomezuje Váš pohyb. Je důležité, abyste se cítili příjemně a uvolněně.

ZUMBA® dýchá letní atmosférou, nebojte se barev a kreativity. Doporučuje se sportovní obuv - tenisky, ideálně s odpruženou podrážkou, která tlumí nárazy a šetří tak Vaše klouby.

Nejdůležitější součástí Vašeho "outfitu" je úsměv na tváři :)

4) Co si mám s sebou přinést na hodinu ZUMBA®?

 Můžete očekávat energické pohyby, při kterých se kromě skvělé zábavy zaručeně i pořádně zapotíte! Proto je potřeba dbát na dostatečný přísun tekutin. Nezapomeňte vodu a ručník.

5) Je ZUMBA® určená i pro muže?

Určitě ano! Vždyť i samotný stvořitel ZUMBA® fitness Beto Perez je muž!

Pokud máte rádi tanec a pohyb, není se čeho bát. Kromě skvělé zábavy Vás určitě čekají i obdivné pohledy přítomných dam :)